Zobacz wszystkie aktualności

  • Marsz po zdrowie X edycja

Marsz po zdrowie X edycja

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową dziesiątą już edycję „Marszu po zdrowie” czyli nordic walkinig dla aktywnych mieszkańców naszej gminy. Jak zawsze organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu w Nadarzynie.

Zaczynamy w najbliższą sobotę 09.10.2021 r. o godzinie 10.00 pod Urzędem Gminy Nadarzyn, skąd zostaniemy przewiezieni autokarem na początek trasy spacerowej.

Wyruszymy w kilkukilometrowy marsz zachowaniem wszelkich z zasad bezpieczeństwa (COVID 19), pod czujnym okiem naszych licencjonowanych instruktorów Jarka i Michała.

W tym roku trasa około 4 kilometrów będzie przebiegała przez Las w Komorowie i Granicy. Na zakończenie dotrzemy do Kompleksu Basenów Letnich w Strzeniówce gdzie będzie czekał na nas poczęstunek. Po zakończeniu integracji zostaniemy odwiezieni autokarem pod Urząd Gminy Nadarzyn.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Karty zgłoszeń oraz klauzula RODO będzie dostępna do wypełnienia na miejscu.

NIE SIEDŹ W DOMU! CHODŹ Z NAMI!

  • Koniec sezonu 2021 r.

Koniec sezonu basenowego

Od 1 września Kompleks Basenów Letnich w Strzeniówce kończy działalność. Dziękujemy, że przyjęli Państwo nasze zaproszenie na wypoczynek w Gminie Nadarzyn.

Przez ten krótki letni czas mieliśmy kilkanaście tysięcy gości. Był to pierwszy sezon i musieliśmy się trochę nauczyć. Zdobyte doświadczenie pozwoli nam wprowadzić zmiany, które uczynią nasz kompleks jeszcze atrakcyjniejszym, a państwa wypoczynek przyjemniejszym.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w przyszłym roku. Niecierpliwie będziemy czekać na mieszkańców naszej gminy, spragnionych wypoczynku nad wodą i dobrą zabawą na piaszczystych boiskach.

Zapraszamy w przyszłym roku.

  • Happy Hours! Nowy cennik basenów.

Happy Hours! Nowy cennik basenów.

Od środy 21 lipca obowiązuje nowy cennik Kompleksów Basenów Letnich GOS w Strzeniówce.

50% zniżki od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 - 19.00.

Dorośli:
Bilet normalny/ulgowy z Kartą Nadarzyniaka 20/10 zł.

Dzieci powyżej 7 lat:
Bilet normalny/ulgowy z Kartą Nadarzyniaka 7,50/5 zł.

Studenci do 26 lat:
Bilet normalny/ulgowy z Kartą Nadarzyniaka 10/5 zł.

Rodzina 2+3 z Kartą Dużej Rodziny:
Bilet normalny/ulgowy z Kartą Nadarzyniaka 40/25 zł.

Serdecznie zapraszamy na chwilę wypoczynku po pracy na Strzeniówkę.

  • Kompleks basenów letnich w Strzeniówce

Z Kartą Nadarzyniaka do 50% taniej!

Program jest kierowany do osób zamieszkujących na terenie Gminy Nadarzyn i rozliczających się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Pruszkowie.

Dzieci i młodzież, których rodzic lub opiekun prawny jest posiadaczem Karty Nadarzyniaka, może korzystać z ulg, preferencji i zwolnień podmiotów biorących udział w programach, w tym samym zakresie, jak osoba uprawniona.

Wniosek o wydanie Karty Nadarzyniaka składa się w Kancelarii Urzędu Gminy Nadarzyn lub za pomocą poczty elektronicznej na adres karta@nadarzyn.pl

Wnioskodawca odbiera Kartę w Kancelarii Urzędu Gminy Nadarzyn nie wcześniej niż po upływie 3 dni roboczych od złożenia kompletnego wniosku.

Więcej informacji na stronie Gminy Nadarzyn www.nadarzyn.pl

  • Kompleks basenów letnich w Strzeniówce

Otwarcie Kompleksu Basenów Letnich

Za nami pierwszy tydzień działalności Kompleksu Basenów Letnich w Strzeniówce. 16 czerwca obiekt został zaprezentowany samorządowcom, przedstawicielom stowarzyszeń i instytucji współpracujących z naszą gminą oraz mediom. Od 19 czerwca na jego terenie mogą wypoczywać wszyscy chętni. Decyzją Wójta Gminy Nadarzyn pierwszy weekend był bezpłatny. Chętnych nie brakowało zwłaszcza, że pogoda sprzyjała kąpielom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nie zabrakło atrakcji jak dmuchany zamek czy wata cukrowa. Były też animacje zorganizowane przez Nadarzyński Ośrodek Kultury.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tych wydarzeń oraz do wypoczynku na terenie naszego kompleksu. Zwłaszcza, że nasze baseny letnie są pierwszymi tego typu na Mazowszu, ale mamy nadzieję, że nie ostatnimi. Kompleks oferuje: dwa baseny 25 m x 12 m o głębokości 1,50 m i 1,20 m brodzik dla dzieci 10 m x 16 m z mini-wodnym placem zabaw, dwie zjeżdżalnie: rodzinną i pojedynczą długości 60 m jacuzzi 9 osobowe, dwie plaże: piaszczystą i trawiastą. Nad wszystkim czuwa obsługa ratowników. Dla aktywnych sportowców boisko do piłki siatkowej plażowej i boisko do plażowej piłki nożnej. Na terenie jest barek, a w nim kawa, lody, chłodne napoje i pizza. Są do wynajęcia leżaki i można schronić się przed słońcem pod parasolami lub zagrać w „piłkarzyki” i szachy na stole. Świetny dojazd ścieżkami rowerowymi z Nadarzyna i okolic. Dla zmotoryzowanych jest 200 miejsc parkingowych oraz miejsca postojowe na rowery. Obok kompleksu znajduje się urokliwy brzozowy mini-park, plac zabaw dla dzieci i park drążkowy do ćwiczeń fitness.

Zapraszamy!

  • Orlik 2012 w Ruścu

Już wakacje!

GOS Nadarzyn to nie tylko baseny w Strzeniówce. Zapraszamy też na nasze inne obiekty w tym na dwa boiska „Orlik 2012”. Jeden z nich znajduje się w Ruścu przy ulicy Górnej 62. Składa się z boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią i boiska wielofunkcyjnego. Dodatkowo na terenie znajduje się siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla dzieci. Drugi podobny obiekt znajduje się w Kostowcu przy ulicy Nauczycielskiej 2.

Serdecznie zapraszamy!

  • Siłownia zewnętrzna w Kostowcu

Siłownia - informacja

Informujemy, że w okresie lipiec-sierpień siłownia w Hali Widowiskowo-spotrowej przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie będzie zamknięta.

Zapraszamy do korzystania z plenerowych siłowni znajdujących się przy obiektach GOS: „Orlik 2012” w Ruścu i Kostowcu, teren zewnętrzny przy Hali Sportowej w Nadarzynie przy ul. Sitarskich 4, teren za Kompleksem Basenów Letnich w Strzeniówce.

  • Otwarcie Kompleksu Basenów Letnich w Strzeniówce

Kompleks Basenów Letnich w Strzeniówce

19 czerwca 2021 roku został otwarty dla mieszkańców Gminy Nadarzyn dawno oczekiwany Kompleks Basenów Letnich. Znajduje się on w Strzeniówce przy ulicy Działkowej 1. Budowa rozpoczęła się 25 marca tego roku i już latem można się cieszyć nowym obiektem GOS Nadarzyn. Jest to pierwszy tego typu obiekt na terenie Mazowsza.

Kompleks oferuje: dwa baseny 25 m x 12 m o głębokości 1,50 m i 1,20 m brodzik dla dzieci 10 m x 16 m z mini-wodnym placem zabaw, dwie zjeżdżalnie: rodzinną i pojedynczą długości 60 m jacuzzi 9 osobowe, dwie plaże: piaszczystą i trawiastą. Nad wszystkim czuwa obsługa ratowników. Dla aktywnych sportowców boisko do piłki siatkowej plażowej i boisko do plażowej piłki nożnej. Na terenie jest barek, a w nim kawa, lody, chłodne napoje i pizza. Są do wynajęcia leżaki i można schronić się przed słońcem pod parasolami lub zagrać w „piłkarzyki” i szachy na stole. Świetny dojazd ścieżkami rowerowymi z Nadarzyna i okolic. Dla zmotoryzowanych jest 200 miejsc parkingowych oraz miejsca postojowe na rowery. Obok kompleksu znajduje się urokliwy brzozowy mini-park, plac zabaw dla dzieci i park drążkowy do ćwiczeń fitness.

Zapraszamy!

  • Stadion GLKS Nadarzyn

Koniec sezonu piłkarskiego

Piłkarze z GLKS Nadarzyn rozegrali ostatni pojedynek w tym sezonie ligowym. W wyjazdowym meczu nasz zespół w mocno okrojonym składzie zmierzył się z zespołem LKS Chlebnia. Po wyrównanej grze mecz zakończył się remisem 2:2. Dało to Nadarzyniakom ostatecznie na koniec sezonu 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów i przekreśliło marzenia LKS-u o grze w barażach i walkę o awans do IV ligi. Wielkie podziękowania dla kibiców z Nadarzyna, którzy wiernie dopingowali GLKS Nadarzyn przez cały sezon.