Rok 2021

Zakończenie rundy jesiennej rozgrywek piłkarskich 2021/2022

W ostatnim spotkaniu rundy na stadionie GOS Nadarzyn przy Żółwińskiej 20 w Nadarzynie zmierzyły się zespoły GLKS Nadarzyn i MKS Korona Góra Kalwaria. Pierwsza połowa przebiegała po myśli Nadarzyniaków, już w 28 minucie w bramkę gości trafił Bartłomiej Suramacz. W ostatnich chwilach pierwszej połowy dwie bramki strzelił Dawid Adamczyk. Do szatni piłkarze GLKS Nadarzyn schodzili z wynikiem 3:0.

Po przewie czwartą bramkę strzelił Piotr Niemyjski. Jednak końcówka meczu należała do piłkarzy Korony. W 71 minucie kontaktową bramkę strzelił Filip Jadacki, a pięć minut później na 4:2 podwyższył Paweł Grodzki i po chwili też zdobył kolejną bramkę dla gości. Mecz zakończył się wynikiem 4:3. Zespół z Nadarzyna zakończył jesienną rundę rozgrywek na ósmym miejscu w tabeli sezonu 2021/2022.